Dovanų idėjos mylimajam Valentino dienos proga!


Daugelis žmonių mėgsta švęsti visą Valentino savaitę, kiekvieną dieną nuveikdami ką nors ypatingo, o kai kurie laukia didžiosios dienos, kad prisipažintų savo jausmus su Valentino dovana. Yra žmonių, kurie visiškai nelaukia ar baiminasi šios dienos, nes ilgai nenusprendžia ką dovanoti savo antrajai pusei. Ar ir tu nelauki Vasario 14-osios?! Nerimauk, mes paruošėme dovanų idėjas, galbūt padėsenčiomis greičiau išspręsti problemą ką dovanoti merginai ir vaikinui likus vos kelioms dienoms iki šios datos.  

 

Romantiška vakarienė

Jei dėl įtemptos savaitės darbe palikote Valentino dovanų idėjoms paskutinei minutei, galite tai išspręsti tik vienu dalyku – romantiška  vakariene pasimatymo metu.  Užsakykite malonioje ir romantiškoje aplinkoje vakarienę. Pakvieskite savo antrąją pusę į pasimatymą geriausiai ir jaukiai Valentino dienai. Laikas dviese jaukioje aplinkoje sustiprins tarpusavio santykius, atsipalaiduosite nuo kasdieninių rūpesčių.Apsipirkimo šėlsmas

Kitas geriausias dalykas paskutinę minutę yra išvesti savo merginą ar vaikiną apsipirkti jo/jos mėgstmiausioje parduotuvėje. Puikus laiko praleidimas kartu, galbūt net tinkamiausias laikas įsigyti ypatingą dovaną Valantino dienos proga, kuri primins šią dieną visada!

 

Vyno taurės

Jei jūsų partneris mėgsta vyną, mėgsta atrodyti estetiškai, vyno taurės gali būti puikus pasirinkimas. Ant jų galite išgraviruoti mielius žodžius skirtus Jūsų mylimajam. Galite pridėti gero kokybiško vyno butelį su vyno užkandžais. Tokia dovana patiks kiekvienam.


Rankų darbo dovana

Jei supratote likus vos dienai iki Valentino dienos, kad nesuspėsite nupirkti dovanos, metas pereiti prie rankų darbo dovanų. Jie yra labiau suasmeninti nei bet kas kitas, rankų darbo dovanos iš širdies daug malonesnės nei pliušinis žaisliukas iš artimiausios parduotuvės. Viskas, ko reikia yra atsidavimas ir kūrybiškumas, tad pirmyn ir panirkite į meilės rankdarbius. Dovanų kuponas

Jeigu nei vienas iš minėtų pasiūlymų jūsų antrajai  pusei, netinkamas, geriausias sprendimas yra dovanų kuponas, kurios dėka jis gali nuspręsti, ko nori pats. Mes esame pasiruošę, kad gautumėte kuponą tą pačią dieną. Apsilankę mūsų parduotuvėje Pirktukas.lt rasite didelę  drabužių, avalynės, aksesuarų pasiūlą tiek vyrams tiek moterims.