Ar pastebėjote, kad vis daugiau vyrų dėvi spalvotas kojines? Žurnalistai, tiek pramogų, tiek rimtų televizijos programų redaktoriai ir net politikai vis dažniau su kostiumais dėvi spalvotas kojines. Jie tam tikra prasme tapo vyrų ekstravagancijos simboliu madoje, leidžiantys išreikšti ir apibrėžti savo beprotišką prigimtį net elegantiškai ir oficialiai. Iš kur atsirado ši tendencija? Kaip dėvėti spalvingas kojines? Kaip dėvėti ilgas kojines, kad atrodytumėte originaliai ir įdomiai? Ar spalvingos kostiuminės kojinės vis dar yra hitas? Ar geriau mūvėti klasikines kojines? Perskaitykite, kokie kojinių modeliai dabar yra madingiausi ir koks yra geriausias jų dėvėjimo būdas bei kokius batus pasirinkti tokiam stiliui.


AR DERA SU KOSTIUMU DĖVĖTI SPALVIGAS KOJINES? 

Atsakymas gali būti tik vienas - žinoma! Vyrai, kurie kasdien renkasi elegantišką drabužių stilių, be to, kad pasirenka kaklaraištį ir kojines, neturi daug vietos demonstruoti savo charakterio ir pristatyti savo interesų. Jei jie negali išreikšti savęs per raštuotus marškinėlius su originaliu dizainu, kodėl gi ne tai padaryti per kojines? Kojinių gamintojai konkuruoja siuvant vis įmantresnius modelius, o kojinių verslas kasmet auga nerimą keliančiu tempu. Kojinės yra drabužiai, kuriuos galite dėvėti daugybę sezonų. Kol tinkamai pasirinksite avalynę, galite būti tikri, kad kojinės greitai nesusidėvės ir tarnaus jums daugelį metų. Todėl verta investuoti į įdomius, įmantrius modelius, net jei tokios kojinių poros kainuoja daug daugiau nei įprastos, standartinės paprastos.

KAIP DĖVĖTI SPALVOTAS KOJINES?

Spalvingos kojinės yra absoliutus šiuolaikinių, šiuolaikinių vyrų hitas. Kiekvienas vyras, kuris seka madą ir tendencijas, žino, kad paprastų, klasikinių, juodų ar pilkų kojinių seniai nebėra. Raštuotos kojinės buvo dėvimos kelerius metus, tiek kasdienėms, tiek elegantiškoms stilizacijoms. Ir mes kalbame ne tik apie kojines su taškeliais, juostelėmis, žvaigždėmis ar labai populiariais deimantais. Kalbame apie kojines su tikrais, originaliais raštais. Ar norite užsimauti kojines su mėgstamo vaikystės animacinio filmo personažais? Arba jūsų vaikų mėgstamiausia pasaka? O gal su superherojumi? Niekas netrukdo turėti spalvingų kojinių su gyvūnu, picos gabalėliu ar auksiniu alaus bokalu. Leidžiami visi kojinių atspaudai, ir kuo originalesnis, tuo geriau! Ir netiesa, kad tokios kojinės neatitinka rimto aprangos kodo, kostiumo ar chino kelnių. Priešingai, jie puikiai tinka, nes kiekvienai stilizacijai suteikia charakterio ir berniukiško lengvumo, kurio taip reikia šiandieniniame judriame pasaulyje. Dėvėdami tokius vyriškų kojinių modelius, niekam nepakenksite, o pamatę rimtą verslininką tamsiai mėlynu kostiumu ir žalias kojines su geltonais sultingais ananasais, galite priversti ką nors nusišypsoti! Rekomenduojame žiupsnelio humoro.


KAIP  DĖVĖTI ILGAS KOJINES- IDĖJOS VYRIŠKAM STILIUI

Raštuotų ilgų kojinių dėvėjimas prieš keletą metų tapo tendencija. Daugybė spalvų ir skirtingų tokių kojinių modelių reiškia, kad kiekvienas vyras ras kažką sau. Juos lengva priderinti prie aprangos, derinti prie marškinių ar striukės, nes viskas, ką jums reikia padaryti, tai tai, kad menkiausias spalvų akcentas ant kojinių dera prie kito drabužio ir jūs turite puikų stilių. Vis mažiau vyrų renkasi trumpas kojines arba tokio tipo, kurios dengia tik pėdą ir nepasiekia blauzdos. Kodėl? Na, atsakymas paprastas, ant mažesnio paviršiaus tilpa mažiau spalvotų elementų. Todėl dominuoja aukštos kojinės, kurių didelė dalis yra ant kulkšnies ir blauzdos. Kuo aukštesnis, tuo geriau.

Per pastaruosius kelerius metus tapo labai madinga tokias kojines padovanoti. Ir geriausia yra tai, kad spalvingas kojines galite padovanoti beveik kiekvienam savo aplinkos vyrui, nes kojines dėvi visi - nuo mažų berniukų iki senų žmonių. Todėl tai puiki dovana tėčiui, vaikinui, broliui, seneliui ar draugui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti modelį, kuris patiks gavėjui, ir tai neturėtų kelti problemų, nes spaudinių yra tikrai daug. Kuriant stilių verta rinktis vyriškas kojines po vyriškomis striukėmis, kad, pavyzdžiui, jos derėtų tarpusavyje su spalvomis.