Dažna moteris artėjant švenčių sezonui ilgai suka galvą ką padovanoti savo vyrui, sūnui ar tėčiui. Pati geriausia dovana  šaltuoju sezonu vyrams visada išliks apranga. Galime palepinti savo vyrus išskirtiniais džemperiais ar sportiniais komplektais kurie sušildys ir visada pravers. Juk dauguma dovanų, dažnai nugula stalčiuose, kad taip neatsitiktų siūlome dovanas rinktis Pirktukas.lt . Vyrai mėgsta dovanas kurios ne tik turi prasmę, tačiau ir yra funkcionalios. Tačiau reta moteris savo vyrui nori dovanoti įrankių ar kitokius rinkinius, juk tai nėra romantiška ar šilta dovana. Taigi, Pirktukas.lt siūlo 8 dovanų idėjas moterims norinčioms nustebinti savo mylimiausius vyrus ir papuošti juos nuostabiomis dovanomis! 

 

 

1. STILINGA KEPURĖ  "VYTIS"

 

Kepurė visada puiki dovana  kiekvienam stilingam vyrui - ypatingai rudens/ žiemos sezonu tai yra didelė vyriško įvaizdžio dalis. Toks aksesuaras ne tik atrodys stilingai, bet ir neleis sušalti!2. LAISVALAIKIO  KOMPLEKTAS

 

Laisvalaikio komplektas, privalo būti kiekvieno vyro spintoje, tai ne tik funkcionali, tačiau ir gerai apgalvota dovana. Pasipuošęs, bet kuriuo iš mūsų siūlomų komplektų vyras visada atrodys stilingas ir pasitikintis savimi.  

 

 

3. DŽEMPERIS  SU UŽRAŠAIS

Visų jau pamėgti džemperiai su įvairiais užrašais, padėk savo vyrui pasijausti tikru "Riteriu", ar parodyti meilę Lietuvai su džemperiu "Lietuva". Išsirink tinkamiausią Jo skoniui ir prižadame, jog kiekvienas vyras liks patenkintas ir laimingas gauta dovana. 


 

 

4. MARŠKINĖLIAI  SU SPAUDA

Tavo vyrui visada karšta? Jis nemėgsta šiltų megztinių ar džemperių?! Nebėda, puikus ir greitas spendimas dovanai - marškinėliai su spauda. Rinkis nuo Dakaro iki Lietuvos vedančius užrašus ir padovanok džiaugsmą. 

 

 

 

 


5. ŠVENTIŠKI  MEGZTINIAI

 

 

Artėjant didžiosioms šventėms nežinai kuo papuošti savo mylimąjį? Išrink jam stilingą ir šmaikštų megztinį, mūsų pasiūloje galite rasti, net kelis Kalėdinių megztinių modelius, tai laiko išbandyta ir niekada nenuvylusi dovana vyrams.

6. APATINIAI

Nei vienas vyras negali apsieiti be stilingo apatinio trikotažo, juk dovanos neturi būti nuobodžios! Nuo vyriškų apatinių su palmėmis iki kaukolių ir drakonų, pas mus rasite didelį pasirinkimą spalvingų ir šmaikščių apatinių. Tokie apatiniai praskaidrins kiekvieno vyro dieną ir visada sukels šypseną veide. 

 

 

7. LAISVALAIKIO KOMPLEKTAI POROMS 

Nori dovanos ne tik Jam, bet ir Sau?! Siūlome rinktis komplektus poroms, visada jauskis patogiai ir susiderink su savo pora, kad kiekvienas aplinkinis žinotų jog Jis yra tavo! Esi patriotė?! Mylėkite Lietuvą kartu su derančiais laisvalaikio komplektais, puoštais "Vyčiu". Tikrai neliksite nepastebėti!

 


 

8. DOVANŲ KUPONAS 


 

Tiek daug pasiūlymų, kad negali išsirinkti?! Padovanok mūsų išskirtinį dovanų kuponą! Dovanų kuponus ruošiame su meile, atsiunčiame jums jau sekančią darbo dieną! Negali susitikti su savo mylimuoju?! Nebėda, pasirink pristatymo adresą ir dovanų kuponą išsiųsime tiesiai Jam!