Juodasis penktadienis yra vienas laukiamiausių metų įvykių internete. Tai didžiausia diena metuose mažmeninės prekybos atstovams, o tuo pačiu ir pirkėjams. Juk nuolaidos patinka visiems, ypač, kai tai yra didžiausios metų nuolaidos. Black Friday pasiūlymai yra puikūs ir jų nereikėtų praleisti.


Juodojo penktadienio laikotarpis 


Ar žinojote, kad juodasis penktadienis, tai kalėdinio apsipirkimo pradžia? Taip, tai geriausia proga pasirūpinti dovanomis ypač patraukliomis kainomis. 

Nors Black Friday vyksta kiekvienais metais tuo pačiu metu – ketvirtąjį lapkričio penktadienį, pirkėjai vilioti pradedami gerokai anksčiau, net ir pačioje mėnesio pradžioje. Visa tai vyksta dėl to, kad žmones tiesiog traukte traukia didžiulės nuolaidos bei galimybė sutaupyti.

Juk Black Friday pasiūlymai jau gula prekių lentynose! Atrodo viskam dar anksti? Tikrai ne, nes greičiausiai šiais metais juodasis išpardavimas gali trukti visą šį mėnesį. O lapkričio 25 dieną galėsite pirkti dar pigiau nei iki šiol. 


Apsipirkimo patarimai


1. Ieškokite geriausių išankstinių pasiūlymų


Jau dabar galite pradėti apsipirkti, kad gautumėte geriausius išankstinius pasiūlymus. Daugelis mažmenininkų išleidžia specialius pasiūlymus iš anksto. Pažvelkite pas mus: 
2. Sudarykite pageidavimų sąrašą 


Iš anksto atlikti tyrimą, tai yra sudarykite sąrašą to, ko tikrai norite, užuot ieškoję pigiausių pasiūlymų. Atkreipkite dėmesį į bet kokius konkrečius prekės ženklus, modelius, kurių ieškote, kad galėtumėte tiesiogiai pereiti prie labiausiai jus dominančių nuolaidų.


3. Apripirkite internetu


2022 m. Juodasis penktadienis gali būti vienas didžiausių, kai per pastaruosius kelerius metus. O dėl daugybės pasiūlymų, gali susidaryti didžiulės minios prie parduotuvių durų. Išvenkite ilgų laukimo eilių bei ilgai sugaišto laiko. Geriau rinkitės apsipirkimą internete ir sutaupysite ne tik savo bangų laiką, bet ir išvysite daugiau pasiūlos. Tikėtina, kad visi pagrindiniai prekių ženklai internete siūlys tuos pačius pasiūlymus, kaip ir parduotuvėje, su papildomomis privilegijomis, pvz., nemokamu pristatymu.


4. Sekite savo mėgstamus prekių ženklus


Stebėkite savo mėgstamus prekių ženklus socialinėje žiniasklaidoje ir prisiregistruokite gauti naujienlaiškius el. paštu, kad pirmieji gautumėte išskirtinius pasiūlymus, kai tik jie bus išleisti. Savo paskyrose Instagram, Facebook bei Twitter ieškokite specialių nuolaidų ir pasidalykite pasiūlymais su draugais – tikime, kad jie jums už tai padėkos.


5. Nustatykite biudžetą 


Biudžeto nustatymas skamba pakankamai paprastas, tačiau pasiūlymams gali būti sunku atsispirti! Iš anksto nuspręskite, kiek norite išleisti, ir stenkitės to laikytis tą dieną. Prieš išleisdami paklauskite savęs, ar jums to tikrai reikia ir ar galite sau tai leisti. Bet kokiu atveju išsaugokite kvitą, jei apsigalvotumėte.


Dar vienas klausimas, kuris yra dažnai užduodamas, skamba taip:  Ar juodojo penktadienio pasiūlymai tikri? 

Atsakymas yra taip. Tikėtina, kad tuo metu rasite didžiausias nuolaidas ištisus metus, kai mažmenininkai sumažins kainas iki 70%, kad nugalėtų savo konkurentus. Pradėkite sekti ieškomų prekių kainas keliose svetainėse, kad įsitikintumėte, jog tą dieną gausite tikrą pasiūlymą.