Menu
Your Cart

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad pasiūlytume turinį, kuris geriau atitiktų vartotojų pageidavimus, ir analizuodami srautą mūsų svetainėje. Daugiau apie mūsų slapukų politiką rasite skiltyje "Slapukai"

Pirktukas.lt Įmonė

Apie įmonę Pirktukas

  - žemų kainų ir aukštos kokybės prekinis ženklas. Tai elektroninė parduotuvė, bene geriausiai įvertinta pirkėjų vyrų Lietuvoje, siūlanti naujausias mados tendencijas atitinkančius vyriškus rūbus. Drabužių dekoravimas foto spauda ir didmeninė prekyba yra mūsų proveržis skatinantis rinkos augimą. Bendradarbiavimas tik su patikrintais ir patikimais gamintojais, padeda išlaikyti žemos kainos ir  aukštos kokybės santykį. Mūsų jaunatviška ir profesionali komanda, užtikrina aukščiausio lygio aptarnavimą, lengvą apsipirkimą bei operatyvų drabužių pristatymą į bet kurį Lietuvos miestą.

Sertifikatas: Stipriausi Lietuvoje 

 

Šis sertifikatas skirtas įrodyti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.
Tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.Mūsų tikslas - pasiūlyti madingus ir originalius drabužius, žemiausiomis kainomis Lietuvoje. Mums kiekvienas klientas svarbus ne vien prieš pirkimą, bet ir po jo. 
Pasiūloje rasite tik aukščiausios kokybės gaminius vyrams: 

 Įmonės duomenys

 • PIRKTUKA UAB
  Įmonės kodas 303250542
  PVM mokėtojo kodas: LT100008385217
  Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė
  Telefonas 8 663 52222
  El. pašto adresas pirktukas@pirktukas.lt