RUGSĖJO 1-OJI. KAIP APSIRENGTI!?


Nors pagal orus dar sunku pasakyti, tačiau nenumaldomai artėjant rudeniui vertėtų atsinaujinti. Nors ir atostogos pamažu baigiasi, tai nereiškia, jo reikia liūdėti. Naujus mokslo metus galima sutikti linksmai ir atsinaujinus. Šį sezoną, turima puikių pasirinkimų visiems. Ne tik mokiniams, ar studentams, tačiau turime iš ko rinktis ir mokytojoms, ar mokytojams ir visiems kitiems. 

 Ką dėvėti, kad jaustumėtės gerai ir išsiskirtumėte iš minios? Štai mūsų patarimai!


Tiesa, kad iki Rugsėjo mėnesio dar yra šiek tiek laiko ir saulė bei saldus tinginys dar lydi jus, tačiau dabar pats metas pagalvoti apie savo aprangą. Sužinokite kokią aprangą geriausiai pasirinkt pirmai mokslų metų dienai. 

Rugsėjo pirmąją norintys sutikti stilingai, bet nebūtinai formaliai gali rinktis iš daugybės Polo marškinėlių modelių, kurie tikrai atrodys madingai prie poros džinsų ar chino stiliaus kelnių. Taip pat, galite pasirinkti nuo visiškai paprastų iki spalvingų Polo marškinėlių modelių, kurie nepaliks abejingų! Be to tikrai rasi marškinėlius, kurie derės prie tavo mokyklos ar universiteto spalvų!


Norintiems atrodyti formaliau, tačiau jaustis patogiai, siūlome vyriškus komplektus. Šie komplektai yra labiausiai pamėgti mūsų pirkėjų. Šį sezoną pradedame su naujomis spalvomis ir modeliais. Drąsesniems siūlome spalvingesnius, languotus modelius, o norintiems atrodyti klasiškai visada tinka lygūs, tamsūs ar lengvai dryžuoti komplektai. 


Tačiau, neverta pamiršti ir marškinių, kelnių derinio. Kuris tikrai atlaikė laiko išbandymą. Kiekvienais metais bene populiariausias rugsėjo 1-osios aprangos pasirinkimas! Marškinius gali derinti ne tik prie chino ar klasikinio stiliaus kelnių, bet ir prie džinsų, kurių tikrai turime ką pasiūlyti!

Bijai karščio?! Rinkis marškinius trumpomis rankovėmis, kurie šį sezoną yra ne mažiau stilingi. 


Kadangi, vyrai jau išsirinko ką rengsis mokslo dieną, turime nepamiršti ir dailiosios lyties atstovių. Mes žinome, kad merginos, moterys ir net mergaitės, jau žino kaip nori atrodyti Rugsėjo 1 dienos proga. Belieka tik padėti įgyvendinti jų viziją!

Rudens sezonui artėjant pristatėme ir stilingiausias naujienas moterims, nuo margų moteriškų suknelių, iki stilingų marškinių drąsioms moterims! Moteriški marškiniai su kaspinu priekyje, jau tapo grįžtančios mados ikona. Priderink juos prie džinsų ir jau esi pasiruošusi.


Suknelės yra geriausias pasirinkimas esant šiltiems orams, taip pat, tai puikus pasirinkimas mamytėms, kurios per visus rūpesčius, pamiršo pasirūpinti savo apranga. Tik užsimesk savo mėgstamiausius batelius, ir kelis aksesuarus ir jau esi pasiruošusi šventei!

Negalvokite, kad pamiršome aksesuarus. Pristatome naujieną mūsų parduotuvėje, rasite viską nuo odinių diržų iki kompiuterių dėklų, kurie tikrai nenuliūdins studentiškos kišenės. Ir būsų Jūsų geriausias draugas paskaitose.


GERIAUSIA APRANGA MOKYKLAI RUGSĖJO PRADŽIOJE


Žinome, kaip sunku yra rasti aprangą naujam mokslo sezonui. Visada norisi atsinaujinti prieš grįžtant į mokyklą. Todėl siūlome, didelį asortimentą nuo striukių, liemenių iki marškinėlių visiems, žemomis kainomis.

Mūsų sportinių komplektų kolekcija yra išskirtinė ir tikrai tiks ne tik fizinio pamokoms, bet ir aktyviems studentams, bei stilingiems mokytojams. Mesk rūpesčius į šalį ir mėgaukis nauju sezonu!