Ar jau matėte?! Pavasario sportinių drabužių (ir dar daugiau) kolekcija atkeliavo į Pirktukas.lt!

Pavasaris yra puikus laikas atnaujinti savo drabužių spintą ir pasipuošti naujomis spalvomis! 

Moteriškos tamprės

Madingiausios šį sezoną, moteriškos tamprės grąžinančios atgal 80-ųjų madą!

Bėgimas, treniruotės treniruoklių salėje, lauke, joga, dviračių sportas - visos šios veiklos, kuriomis siekiama pagerinti būseną ir savijautą, reikalauja ypatingo nusistatymo! Kad judėjimas būtų maksimaliai patogus, reikalinga sportinė apranga, o tarp tokių drabužių ypač mėgstamos tamprės!

Tačiau neverta tamprių nurašyti tik sporto salei, pastarosios tampa puikia alternatyva klasikinėms kelnėms ar net džinsams, dažnai derinamos net su švarku! Populiarūs dizaineriai šiais metais modelius papuošė tamprėmis, o tai gali reikšti tik vieną – tamprės kaip niekada madingos!


KAIP PASIRINKTI TINKAMAS TAMPRES?

Visų pirma reikia prisiminti, kad tamprės puikiai išryškina figūros formą. Ir tai iš esmės yra kliūtis, nes būtent tai jas ir skiria nuo kitų kelnių. Taip yra dėl likros (elastano), t.

Gerai pasirinktos moteriškos tamprės, nors ir aptempia kūną, neakcentuoja jokių trūkumų! Dėl stangrinamojo efekto – tamprės užmaskuoja trūkumus, todėl kūnas atrodo tvirtesnis ir stangresnis. Atsižvelgdami į figūros tipą, mes pasirenkame tampres aukštu liemeniu arba klasikines, pasibaigiančias juosmens aukštyje. Pirmasis variantas puikiai užmaskuos pilvą ir pailgins figūrą. Kita vertus, kiti variantai puikiai pabrėš klubus ir sėdmenis.

Perkant sportines tampres, taip pat reikia atkreipti dėmesį į spalvas.

Sportui patinka “beprotybė”, todėl daugelis elastingų kelnių išsiskiria intensyviomis spalvomis ir dizainerių atspaudais.

Raštuoti spaudiniai optiškai prideda figūrai stambumo. Savo ruožtu lygios tamprės, ypač tamsių atspalvių, figūrą ir klubus vizualiai mažina. Viskas priklauso nuo to, kokį poveikį norite pasiekti.

Sportinės tamprės yra būtina detalė kiekvienos moters spintoje. Jos puikiai tinka lauke - sportuojant ar leidžiant laisvalaikį. Ši universali apranga puikiai suderinama su viršutiniais, sportiniais marškinėliais ir viršutiniais drabužiais.

Įvairaus ilgio modelius ir didelę spalvų paletę galima rasti naujausioje, karštoje „Pirktukas“ kolekcijoje! Mes rekomenduojame!