Kylant oro temperatūrai kelnių ilgis trumpėja! Su šortais vasara tu gali atrodyti puikiai ir stilingai. 

Mes pateikiame tris skirtingus vyrų stilius, naudojant PIRKTUKO asortimentą, nuo formalaus iki visiškai laisvo stiliaus.

SU KUO DERINTI  ŠORTUS?

Vyriškus šortus galite derinti su sportiniais, laisvalaikio, lininiais marškinėliais, polo marškinėliais arba marškiniais su languotu ar kitokiu smulkiu raštu su rankovėmis, sulenktais iki alkūnių.  Vyriški trumpi šortai kartu su marškinėliais (balta ar juoda viršutine dalimi) yra vieni neformaliausių drabužių.

Norint pasirinkti tinkamus šortus reikia atsirinkti tinkamą ilgį. Jei šortų ilgis iki pusės šlaunies, jie laikomi sportiniais ir tinkami fizinei veiklai ar laisvalaikiui, tačiau jokiu būdu ne dėvėjimui einant i restoraną ar į oficialų susitikimą. Šortai neturi būti trumpesni nei 5 cm virš kelio. Trumpesni šortai atrodys per trumpi, kaip bokseriai, o ilgesni tarsi paimti iš vyresnio ir aukštesnio brolio. Šortų ilgis turi būti toks, kad jūsų keliai matytųsi arba būtų šiekt tiek pridengti. 

Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir nuspręskite, kuris iš jų yra arčiausiai jūsų. Taip pat būtinai apsirūpinkite šortais. Jie yra tarp 5 praktiškiausių dalykų, kuriuos vasarą turėtumėte turėti savo drabužių spintoje.

1. KLASIKINIS STILIUS

Vienas iš mūsų siūlomų aprangos derinių tai kurį galėsite dėvėti ne tik darbe jei neturite oficialaus aprangos kodo, bet ir pasimatyme paplūdimyje. Rinkitės klasikinius "chino" tipo šortus (Vyriški tamsiai mėlynos spalvos šortai "Sebol") ir baltus ar kitos spalvos  marškinius (Balti vyriški marškinėliai ilgomis rankovėmis "Edward"), avėkite patogius laisvalaikio sportinius batelius, jeigu nenorite visiškai išeiti iš elegantiško režimo avėkite batus- oksfordus. Su šiuo aprangos deriniu pasibaigus darbo valandomis  galite drąsiai eiti į miestą ar paplūdymyje vysktantį vakarėlį.


2. "SAFARI" ŠORTAI IR MARŠKINĖLIAI

"Safari" stiliaus šortai su kišenėmis šonuose, priekyje labiausia tinka iškyloms gamtoje ar darbui lauke. Prie šių šortų galima derinti laisvalaikio marškinėlius, avėti sportbačius ar šlepetes. Šis aprangos derinys labiausia patiks vyrams daug dirbantiems, mėgstantiems keliauti ir turėti viską prie savęs. Su šiuo aprangos deriniu netinkama pasirodyti socialiniuose susitikimuose.


3. LAISVAS STILIUS: ŠORTAI IR MARŠKINĖLIAI

Vykstate atostogauti ir norite sutaupyti vietos lagamine, ypač jei pasiimate tik rankinį bagažą? Norite laisvai jaustis bet kuriuo metu? Rinkitės jau suderintus mūsų aprangos derinius piuikiai tinkančius laisvalaikio praleidimui ir atostogoms.Daug sportuojate vasaros metu? Tuomet siūlome rinktis neformalius šortus su tank top stiliaus marškinėliais arba puikius sportinius derinius, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje kategorijoje sportiniai kostiumai. Šie deriniai leis jaustis laisvai ir puikiai tiks karštą dieną.