KOKIOS STILIZACIJOS TIKS RUDOMS VYRIŠKOMS KELNĖMS?

KAS DERA SU RUDOMIS KELNĖMIS? 

Vyriškos rudos kelnės yra absoliuti klasika ir būtina turėti drabužių spintoje. Jos tinka daugeliui derinių, gali būti elegantiškos tuo pačiu metu. Jos tiks tiek išmaniam kasdieniniam, tiek miesto stiliui. Kas dera su rudomis kelnėmis? Skaitykite ir sekite naujienas!

Ar kelnės gali būti sėkmingo stiliaus pagrindas? Žinoma! Ypač rudos vyriškos kelnės gali būti puikus pagrindas norint sukurti puikią kasdieninę išvaizdą. Ruda spalva puikiai tinka vienai iš geidžiamiausių  pastariųjų mėnesių tendensijų-žemės atspalvis. Prie rudų chino stiliaus kelnių derinkite baltus sportinius marškinėlius ar languotus flanelinius marškinėlius. Šiai aprangai rinkitės sportinius batelius, jie gali būti juodi arba balti. 

KOKIE MARŠKINIAI tinka su RUDOMS KELNĖMS?

Didžiausia problema yra visada pasirinkti marškinius, kurie tiktų prie kelnių? Jei nežinote, kuriuos marškinėlius rinktis, rinkitės klasikinius, t. y. baltus ar juodus marškinėlius, jie tiks prie bet kokių kelnių! Ar tau labiau patinka šiek tiek pašėlti? Tuomet prie rudų kelnių derinkite smėlio arba žalius marškinius su apykakle. Žalia spalva nebūtinai turi būti šviesi ir pastelinė, galite dėvėti tamsiai žalius marškinius su šviesiai rudais chinos kelnėmis ir atrodysite intriguojančiai ir stilingai.

KOKS ŠVARKAS tinka su  RUDOMiS KELNĖMiS?

Švarkas dažniausiai yra trečiasis stiliaus etapas, jį pasirenkate iškart po marškinių ir kelnių. Jei nenorite būti juokingas, nepamirškite savo stiliuje nederinti daugiau nei dviejų kontrastingų, intensyvių spalvų. Taigi, jei dėvite rudas kelnes ir žalius marškinius, rinkitės smėlio arba rudą striukę (ji gali skirtis nuo tos, kuri buvo naudojama kelnėms). Kita vertus, jei pasirinksite baltus marškinius su rudomis kelnėmis, tada švarkas gali būti drąsesnis. Jei marškiniai yra paprasti, taip pat galite dėvėti dryžuotą švarką, languotą ar kitą įdomų raštą.


LAISVALAIKIO RUDOS KELNĖS

Ar jums patinka savo drabužių spintoje turėti daug kelnių skirtingų spalvų ? Ir labai gerai, nors jūs tikrai turite savo mėgstamas spalvas, kurias dėvite daugiausiai. Nebijokite pakeisti savo mėgstamas tamsiai mėlynas ar juodas kelnes rudomis, madingomis pastaraisiais mėnesiais. Tai labai vyriška spalva, kuri kiekvienam vyrui suteiks dvasios. Lietuvos gatvėse vis dar nėra daug vyrų, kurie kasdien dėvi rudas kelnes. Todėl, jei norite šiek tiek išsiskirti ir pritraukti kitų dėmesį, dažniau dėvėkite rudas kelnes, į darbą, apsipirkimą ir popietinius susitikimus su draugais ir šeima.