2021 rudens sezonas, nors ir šiek tiek skiriasi nuo ankstesnių, yra ne mažiau madingas. Šių metų ruduo mus labai nustebino, turbūt niekas nesitikėjo tokio greito temperatūros šuolio. Vis dar ieškote tobulos aprangos? Jei dar neturite šiltų ir madingų viršutinių drabužių, vis dar tinkamas laikas apsirūpinti tuo! Parduotuvėje „Pirktukas“  didelė gausa naujų modelių bei vis dar veikia rudens išpardavimas, tad galbūt verta  apsirūpinti naujais drabužiais ir stilingai atrodyti kitiems sezonams? Atraskite madingus rudens stilius vyrams ir pasisemkite įkvėpimo šiam ir kitiems sezonams.

2021 METŲ rudens STILIAUS TENDENCIJOS

Kokie produktai šį sezoną dominuoja vyrų madoje? Žinoma tai yra šilti ir stilingi paltai. Šiuos vyriškus paltus Niujorko gatvėse mėgo vyrai, o netrukus po to paltai užkariavo ir Europą. Yra daugybe įdomių spalvų, kurių dėka galite lengvai juos suderinti su daugybe skirtingų stilių, tiek elegantiškesnių, tiek atsitiktinių. Šie paltai yra pagaminti iš itin šiltų audinių, kurie apsaugos jus net nuo didžiausio vėjo ar šalčio.

Ar esate sportinio stiliaus šalininkas, o paltas nėra jūsų draugas?  Rinkitės vyriškas rudenines laisvalaikio striukes, leidžiančias laisvai ir patogiai jaustis. Tokio tipo striukės taip pat dominuos šiame sezone. Pas mus rasite pūkines, dygsniuotas ir tipiškas sportines striukes. Šiuo metu šių striukių yra didelė pasiūla daugybe klasikinių ir originalių spalvų. Iš jų galite sukurti nuostabius derinius su jomis atrodyti gražiai tiek kasdien, tiek rudens sporto metu lauke. Visą pasiūla galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje "Pirktukas".


Ką dėvėti po paltu ar striuke rudenį? Verta savo spintoje turėti keletą pagrindinių produktų, kurie derės prie bet kokių džinsų ar kelnių. Tai pirmiausia lengvi megztiniai, kuriuos galima rasti daugybe universalių ir nesenstančių spalvų. Šio tipo megztiniai yra apvalios apykaklės ar V formos iškirpte. Juos rasite už gerą kainą ir galėsite juos dėvėti ne tik rudenį, bet ir žiemą ar vėsesnį pavasarį. Megztinius, džemperius, marškinius ir marškinėlius galite derinti kartu su džinsais taip sukursite tobulą kasdienį įvaizdį.