Ką padovanoti Valentino dienos proga?

 


Kiekvienais metais sukate galvą kaip nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją?  Dovanų paieškos tampa problema arba ilgais pasivaikščiojimais prekybos centre? Pirktukas.lt turi sprendimą! Šiam sezonui paruošėme kelias dovanų idėjas, kurios puikiai tiks Valentino dienai! Juk svarbiausia, jog dovana būtų nuoširdi! Kiekvienas mes norime gauti mielas ir širdį šildančias dovanas, tačiau norime, kad tos dovanos būtų ne tik mielos, bet ir praktiškos! 

Pagalvokite,  Žemiau rasite geriausias dovanų idėjas - kurias galėsite įsigyti tiesiog čia pat - mūsų internetinėje parduotuvėje - Pirktukas.lt


Džemperiai  su orginaliais užrašais


Ieškote orginalios ir įdomios dovanos kuri padėtų jums parodyti kaip mylite savo antrąją pusę? Viena iš visų laikų populiariausių dovanų - džemperiai  su užrašais! Tavo vyras tikras "Autoritetas", o žmona, kartais tampa tikra "Pikčiūrna"? Turime puikią išeitį! Rinkis šmaikščius ir mielus džemperius su spauda ir tavo mylimasis/-oji tikrai liks sužavėti! Siūlome daug dizainų nuo ramiosios Lamos  iki "Nenervuok" tikrai rasite ką pasirinkti!Nori parodyti visiems, kaip mylite vienas kitą? Rinkitės džemperius poroms, kurie tiks ne tik Valentino dienos, bet ir kitomis progomis!

Nerandi užrašo nori tokio pat orginalaus ir išskirtinio dizaino kaip ir tavo antroji pusė? Susisiek su mūsų Pirktukas.lt komanda  ir mes pasistengsime įgyvendinti visas Jūsų idėjas! 


Derintys komplektai poroms

Prisiderink prie savo "Valentino" išskirtiniai komplektai poroms, kurios trykšta meile ne tik viduje, bet ir išorėje! Pirktukas.lt galite rasti komplektus Lietuvą mylinčioms poroms! Šie komplektai padailinti subtiliais Vyčiais, nepaliks abejingu!Taip pat, norintiems išsiskirti siūlome unikalius komplektus, kuriuos galite suderinti poroje. Įvairūs deriniai, ne tik atskleis kiekvieno iš jūsų individualumą, tačiau ir leis susiderinti įvairioms progoms. Aplinkiniai tikrai neliks abejingi, o ir Jūs padovanosite dovaną ne tik mylimąjam, bet ir palepinsite save! 


 


Vyriški aksesuarai

Nauja odinių aksesuarų kolekcija, patiks kiekvienam savimi pasitikinčiam vyrui! Tai puiki dovana vyrams, kurie mėgsta išskirtinumą bei vertina ilgalaikias ir praktiškas dovanas. Aksesuarai, apyrankės ir diržai suteikia savitumo ir tuo pačiu pabrėžia kiekvieno vyro stilių. Dovanų kuponas

 

Net jeigu negali išsirinkti iš šių idėjų! Rinkis dovanų kuponą ir tavo antroji pusė išsirinks dovaną pati! Tai yra idealiausia dovana tiems, kurie gali rinktis norimus variantus patys. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tikrai platų prekių asortimentą: avalynė, megztiniai, striukės, kelnės ir t.t.