KAIP PARUOŠTI SAVO SPINTĄ ARTĖJANT NAUJAM SEZONUI?


Reguliariai atliekamas sezoninis spintos valymas su drabužiais padeda palaikyti tvarką spintoje. Retkarčiais verta peržiūrėti drabužius esančius spintoje, atsikratyti tų, kurių nebenešiojate, ir padaryti vietos naujiems drabužiams. Patarsime, kaip vertėtų susitvarkyti savo spintos garderobą ir kaip geriausiai pasiruošti artėjančiam naujam sezonui!ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO SPINTOS TVARKYMO LINK.


Spintos valymas turėtų prasidėti nuo dulkių valymo ir spintos lentynų plovimo. Norėdami tai padaryti, turite perkelti visą spintos turinį į kitą vietą. Geriausiai tinka lygus paviršius, pavyzdžiui, stalviršis arba grindys. Taip paskirstytus drabužius lengva rūšiuoti ir sutvarkyti. Pamatę visą spintos turinį, galėsite lengviau apsispręsti, kokius drabužius vilkėsite ateinantį sezoną, o kuriuos galėsite pasidėti kitur. Beje, atlikite drabužių, kurių neketinate dėvėti, apžvalgą. Nepamirškite nemesti drabužių į šiukšliadėžę – verta naudoti specialius konteinerius arba atrinktus nenešiojančius drabužius dovanoti tiems, kuriems jų tikrai reikia. Pabandykite išdėstyti drabužius taip, kad galėtumėte juos lengvai pasiekti spintos lentynose ir matyti kokius modelius turite. KADA VERTA TVARKYTI SPINTĄ?

Savo spintos garderobą verta tikrinti reguliariai. Puiki proga, prieš naujojo sezono pradžią, kai planuojami nauji pirkiniai. Svarbiausias spintos tvarkos palaikymas - pirmiausia valymas, o po to naujų drabužių pirkimas - leis naujai pažvelgti į savo garderobo turinį ir sukurti naujus ir įdomius derinius jau su turimais drabužiais. Jei retai dėvite kokius nors drabužius, dydis ar stilius neatitinka jūsų poreikių – išimkite juos iš savo garderobo. Paradoksalu, bet kuo mažiau drabužių spintoje, tuo lengviau susikurti nepamirštamą ir įdomų aprangos derinį. Drabužių peržiūros metu galite sugalvoti aprangos derinių, kurių iki šiol nebandėte.


ĮKVĖPIMAI APRANGAI
Jei betvarkant savo spintos garderobą pastebėjote, kad jūsų seni marškinėliai praradę išvaizdą, arba neturite tinkamų megztinių rudeniui ar žiemai- tinkmas metas apsilankyti mėgstamiausioje drabužių parduotuvėje. Pabandykite derinti skirtingus drabužius tarpusavyje ir pažiūrėkite, kokį aprangos derinį galite sukurti.


Spintos tvarkymas padeda atsikratyti nebenešiojamų drabužių, atnaujinti savo stilių ir padaryti vietos naujiems drabužiams. Nepamirškite reguliariai tvarkyti savo drabužių spintos turinį ir neleiskite nenešiojamiems drabužiams nugulti lentynose ar ant pakabų. Susitvarkyk savo garderobą ir parodyk savo stilių ateinantį sezoną!